Profile Updates

(will not be published)

5 Responses to “Asia”

 1. Asia

  Jeszcze raz dziękuję kochany Shlomo!!
  Od 13 stycznia sumiennie każdego dnia na serce i na czoło – healingolive?
  Kilka miesięcy temu moje życie się zawaliło..Do tego stopnia, że nie wiedziałam już kim jestem..
  Ale od około dwóch tygodni czuję się o wiele lepiej i spokojniej. Więcej czytam i samo to, że uważniej patrzę na to, co się dzieje we mnie i dookoła mnie wpływa na mnie kojąco. Wiem – to wszystko jest bardziej złożone, ale myślę, że to – iż moja dusza zaczyna się zestrajać z bardziej jasnymi klarownymi liniami życia ( Transurfing) – jest w dużym stopniu zasługą ShlomoHealingMiracleOlive ?
  Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!!??

  Reply
 2. Asia

  W tym miesiącu zaczynam coraz lepiej rozumieć, jak bardzo ważne dla mnie jest to – LET GO AND TRUST – ale dla mnie to zawsze było trudne.. Teraz małymi kroczkami udaje mi się to i nawet te małe zwycięstwa owocują WIDOCZNĄ DLA MNIE ZMIANĄ na lepsze i spokojniejsze relacje z samą sobą iinnymi. Pozdrowienia dla Ciebie Shlomo i dla innych!! ?

  Reply
 3. Asia

  Przepraszam Shlomo za spóźnienie, ale nie wiedziałam,co napisać…Właściwie od około miesiąca czuję się dziwnie.. to jakiś rodzaj odrętwienia..Ale w tym stanie uświadomiłam sobie coś dla mnie ważnego; dużo czasu zajmowało mi myślenie o tym, czego bym sobie życzyła zamiast TEJ WŁAŚNIE CHWILI TU I TERAZ.. że nie jest ona wystarczająco dobra..I przyszło mi na myśl – ..a gdyby tak powitać i pokochać każdą kolejną chwilkę..?
  Wiem że generalnie nie jest to odkrywcze,ale DLA MNIE JEST!
  Dziękuję i pozdrawiam wszystkich !! ☺

  Reply
 4. Asia

  To był ciężki miesiąc, ale zrozumiałam coś ważnego- zamiast wciąż dopasowywać się do oczekiwań innych- postanawiam być autentyczną mną 😉 Pozdrawiam!?

  Reply
 5. Asia

  Przepraszam, że dopiero teraz piszę.Ale nanaprawdę nie miałam o czym pisać – to był czas zastoju/ zawieszenia.
  Ale ostatnio zaczęłam czytać książki dr Michaela Newtona – “Journey of souls. Case studies of Life Between Lives.” i resztę.
  Dopiero teraz rozumiem lepiej co to znaczy, że jestem duszą która ma ciało.
  Bardzo dziękuję Shlomo za Twoje dobre serce!! Pozdrawiam ciepło!!?

  Reply

Leave a Comment

(will not be published)