אם תאזרו את האומץ להאמין במה שתראו פה, יש סיכוי סביר מאד שחייכם יישתנו לטובה… בצורה משמעותית.

נשארו למשלוח:

0

החליפו את מציאותכם.
שנו את חייכם.

חלק (קטן) מידידי בטוחים שאינני שפוי… האחרים, במיוחד אלה שחוו שינוי במציואת כתוצאה מחיבור שיצרתי עבורם מצפים בכליון עיניים לשלב הבא…

ישנם אלו שיעשו כל מאמץ להשאר במקום שהם נמצאים בו ויילחמו בכל אדם שינסה להראות להם שיש מציאות אחרת, טובה יותר. אפשר למצוא אותם בכל הדתות בעולם וגם בין המדענים, המהנדסים וכו’… אני לא מסכים איתם אבל מכבד את דעותיהם. כל אדם הוא ייקום בפני עצמו…

בקצה השני של הקשת ישנם אלה שעדיין לא יודעים הכל ומאמינים שיש במציאת שאנו חיים בה שכבות שאינן ניתנות לגילוי על ידי חמשת החושים, ולהם אני מקדיש אתר זה.

אז אם את או אתה הנכם מהסוג השני שהזכרתי צפו בסרטון ועשו החלטה בלתי הגיונית… כי למקום שאתם נמצאים בו כעת הגעתם בעיקר על ידי החלטות הגיוניות….

מה אנשים אומרים?

(זה לא משנה)

(אז פה יש עידכון: לחצו כאן לקריאת תגובות המשתמשים)

פה אני אמור לצטט מה אומרים חברי שהתנסו בחוויה של שינוי המציאת, אבל לא אעשה זאת מסיבה פשוטה: אני רוצה שאלה שייקבלו את אחד מאלף הבקבוקים שאשלח להאמין בלי “הוכחות”.

כשמישהו אומר “יש לי ראש פתוח, אני מקבל כל דבר רק תוכיח לי שזה נכון…” הם למעשה אטומים לחלוטין… ואיני מעניין בהם כשותפי למסע זה.

הזמינו
Biom8 Skin Seborrheic Dermatitis Treatment Ointment

איך שינוי מציאות קורה במציאות

חשוב להבין ש”ניסים” תמיד יוצאים לפועל דרך הטבע. אלהים לא מגיע אליכם ומודיע שמציאותכם הולכת להשתנות… אז הנה סיפור אמיתי שקרה לפני מספר שנים שימחיש לכם איך זה עובד.

באחד מביקורי בארץ הצטרפתי לחבר טוב שנסע כל יום ברחבי הארץ ונתן שירות תנורים למאפיות. הבחור עבד שעות ארוכות בתנאים קשים עם בריאות רופפת, בעלי החברה לא העריכו את עבודתו והא הרגיש שחייו עוברים לנגד עיניו ללא כל תקווה להגשים את כל הדברים שחלם עליהם…

יצאנו מהמלון שבו שהיתי וכנסנו לכביש חיפה. כשעצרנו באחד הרמזורים באיזור תל-ברוך התנגש בנו ג’יפ מאחור ונזרקנו לצדה השני של הצומת. המכונית נהרסה לחלוטין ואותנו לקחו באמבולנס לאיכילוב. לי לא קרה דבר אבל לחברי היה סדק  באחת  החוליות. (זה אינו משפיע על חייו היום) מאותו יום חברי מקבל משכורת מלאה מחברת הביטוח מכיוון שאינו יכול לסחוב את ארגזי הכלים הכבדים ובשנים האחרונות הגשים את רוב שאיפותיו ברוחניות, משפחה, לימודים ועוד. צירוף מקרים? לאץ זו הייתה דרכו של הייקום להעביר אותו למציאות בה יוכל להגשים את שאיפותיו.

הזמינו

עכשיו ההגה בידיכם, אתם יכולים להמשיך ישר או לפנות למציאות טובה יותר.

  • You cannot add "Healing Olive Oil" to the cart because the product is out of stock.